Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації

Конкурс дитячого малюнка

12 лют. 2020
Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

Креативили вдома під час карантину

Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації на виконання листа Могилів-Подільського відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області від 20.01.2020 року №28 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”», долучився до проведення даного конкурсу. Незважаючи те, що учні району були на карантині, вдома вони займалися дуже цікавою роботою – малювали, а разом з тим повторювали правила безпеки.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

Учасниками Конкурсу були учні середніх загальноосвітніх шкіл району у трьох вікових групах: перша група – віком від 6 до 10 років; друга група – віком від 11 до 14 років; третя група – віком від 15 до 17 років.

Конкурсні роботи висвітлювали тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті. Журі у складі Рижикова Є.В., страхового експерта з охорони праці  Могилів-Подільського відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, головного спеціаліста відділу освіти Іванчишиної Т.В. та методиста РМК Курдюшкіної Т.В. відібрали  тільки індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідали умовам Конкурсу.

Проведення фіналу Конкурсу щорічно організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2020 року.

Тому бажаємо нашим учням тільки перемоги!

Відділ освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації